Badanie męskich preferencji oraz sposobu postrzegania atrakcyjności

WEŹ UDZIAŁ W BADANIU

POSTRZEGANIA ATRAKCYJNOŚCI!

Mgr Alicja Hudzik doktorantka I roku Biologii na Uniwersytecie Wrocławskim zaprasza pełnoletnich mężczyzn (studentów, absolwentów, osoby pracujące) do udziału w krótkim badaniu postrzegania atrakcyjności. Badanie jest całkowicie anonimowe, uzyskane informacje zostaną wykorzystane wyłącznie do celów naukowych. Badanie trwa około 30 minut i polega na ocenie atrakcyjności wybranych komponentów kobiecego ciała oraz nieinwazyjnych pomiarach antropometrycznych.

Badanie stanowi część doktoratu mgr Hudzik, a celem projektu jest zbadanie męskich preferencji oraz sposobu postrzegania atrakcyjności. Autorka liczy na to, że zechcą Państwo pomóc i przyczynią się do rozwoju naukowej wiedzy o człowieku! Na badanie można umawiać się mailowo: alicja.hudzik[at]uwr.edu.pl

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji!